6 hodnocení

E-book - Recept na udržitelné hubnutí

Nejíst sacharidy? Omezit tuky v jídelníčku? Nebo snad držet půsty a přerušované hladovky? - Jsou tohle ty správné rady, které potřebuješ k tomu abys zhubnul(a)? Ne!

 

Přestaň vymýšlet nesmyslné postupy a řídit se bulvárními radami, které ti pomůžou maximálně tak zhuntovat tělo. Zhubnout se dá ledajak, ale tobě přece nejde jenom o to, abys udělal(a) formu do plavek a po létě vypadal(a) zase jako hroch... Udržitelnost je základ!

 

Jsi připraven(á) na pořádnou dávku informací a změnu tvého pohledu na zdravou stravu? 

 

Tip od Martina:

Když jsem před deseti lety začínal ve fitness, byl bych vděčný, kdyby na internetu někdo z mých vzorů z CZ/SK fitness scény něco takového vytvořil. Ušetřilo by mi to spoustu času, peněz a nesmyslných pokusů na vlastním těle. Tohle byl hlavní důvod, proč jsem se rozhodl obětovat několik měsíců a tento e-book vytvořit. 

 

POZOR - AKČNÍ CENA KONČÍ ZA PÁR HODIN..

Skladem
Kód: 7
399 Kč –25 % 299 Kč
Kategorie: MOJE SLUŽBY
produkt ebook
Tip Výprodej
ZDARMAZDARMA 399 Kč –25 %

Dej sbohem všem nesmyslům a nauč se pracovat s jídlem s rozumem. V e-booku Recept na udržitelné hubnutí tě naučím základní princip kalorické bilance, ukážeme si, že tuky v potravinách nejsou vždy špatné, pobavíme se o jedech ve vysoce průmyslově zpracovaných potravinách a naučím tě pracovat s kaloriemi a následné převedení na reálné potraviny.

Nepřijdeš ani o podrobný přehled vitamínů a minerálních látek, bez kterých by jídelníček byl asi jako auto bez oleje. Společně s tím najdeš v e-booku i přehled makronutrientů(bílkoviny, sacharidy, tuky, vláknina) a dám ti snad dost důvodů k tomu, abys do sebe přestal cpát zázračné pilulky s názvem "spalovače", které za to fakt nestojí. Místo toho tvoje peníze nasměrujeme do těch správných a funkčních doplňků stravy!

 

Co se v e-booku naučíš:

✅ Základní princip kalorické bilance

✅ Kompletní návod na výpočet kalorického příjmu

✅ Naučím tě kalorie převést na reálné potraviny

✅ Trackování výsledků a osobní tipy na úpravy

✅ Přehled vitamínů a jejich účinky

✅ Přehled minerálních látek a jejich účinky

✅ Tipy na suplementaci

✅ Mýty kolem hubnutí

 

Pro koho je e-book vhodný:

Pro všechny nové nadšence do zdravé stravy a fitness, kteří se chtějí ve výživě dále vzdělávat.

 

CO NA E-BOOK ŘÍKÁ 300 SPOKOJENÝCH ČTENÁŘŮ?

RECENZE_EBOOK

  

Po odeslání a uhrazení objednávky ti do 48 hodin zašlu na e-mail kompletní e-book v PDF formátu + několik bonusů.

Zpět do obchodu