2 hodnocení

E-book - Fullbody tréninkový program

Jak cvičit pro maximalizaci efektivního růstu svalů? Proč dosahovat progresivního přetížení? Krátké nebo dlouhé pauzy mezi sériemi? Přesně tohle všechno tě naučím ve svém FullBody vysokofrekvenčním tréninku 3x týdně. Není to totiž jen Excelová tabulka s tréninkem, ale kompletní e-book o téměř 70ti stranách.

Přestaň vymýšlet svůj trénink za pochodu, huntovat tělo nesmyslnými cviky a hlavně ztrácet čas. Tento tréninkový program je sestavený na 3 dny v týdnu, během kterých zvládneš odcvičit celé tělo 3x týdně! Naučím tě, jak si trénink správně trackovat a díky téměř 70 stranám v e-booku se naučíš jak funguje svalový růst, základy anatomie, warm up protokol, deload, efektivní regeneraci a spoustu dalších!

  

Tip od Martina:

Když jsem před lety začínal ve fitness, byl bych vděčný, kdyby na internetu někdo z mých vzorů z CZ/SK fitness scény něco takového sepsal. Díky tomu bych totiž nemusel ztrácet několik let, kdy jsem cvičil špatně a hlavně neefektivně. Kromě tréninkové tabulku se tady hlavně naučíš spoustu efektivních tréninkových principů.

 

Skladem
Kód: 8
469 Kč –21 % 369 Kč
Kategorie: MOJE SLUŽBY
produkt fbt
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 469 Kč –21 %

Dej sbohem všem nesmyslným tréninkový programům stylu "Bro Split" apod. Začni cvičit efektivní FullBody trénink o vyšší intenzitě a nastartuj tak svůj progress v roce 2024!

 

Co tě v tréninku čeká:

Kompletní tréninkový program na 12 týdnů

Podrobné vysvětlení celého principu programu

✅ Základy anatomie svalů

✅ Vědecky prokázaný princip svalového růstu (žádné "potrhat a napumpovat")

✅ Terminologie

✅ Warm Up, Deload, Regenerace, Pauzy mezi sériemi

✅ Video databáze cviků (50+ cviků)

✅ Tracking výsledků

✅ Bonusy od sponzorů (BrainMarket, Tržnice Natural, StayHero)

 

Pro koho je tréninkový program vhodný:

Pro všechny fitness nadšence, kteří mají chuť makat a rádi se vzdělají v oblasti silového, polymerického a vysoce intenzivního tréninku.

Před začátkem tohoto tréninku je třeba, abys zvládal(a) technické provedení většiny základní cviků (bench, dřep, mrtvý tah, přemístění, OHP..)

   

Po odeslání a uhrazení objednávky ti do 24 hodin zašlu na e-mail kompletní tréninkový program v PDF formátu + TrackingList.

Zpět do obchodu