O mně

 

Jmenuji se Martin Kašiar

a nabízím své služby v oblasti sportu a zdravého životního stylu.

  • Několikaleté zkušenosti v oblasti fitness a zdravé výživy
  • Trenérský certifikát od roku 2018
  • Desítka spokojených klientů každý měsíc
  • Finalista PREDATOR Challenge 2016
  • FINALISTA MČR V SILOVÉM ČTYŘBOJI 2018
  • Zakladatel sportovního týmu StayHero

 DS_Jihlava_Phoenix_Park_web-145-2

Můj příběh:

SPORT MĚ FASCINOVAL UŽ OD MALIČKA. JAKO DÍTĚ JSEM VYZKOUŠEL SPOUSTU SPORTŮ, DOKUD JSEM NEOBJEVIL HOROLEZENÍ. TENHLE SPORT MĚ JAKO MALÉHO NATOLIK FASCINOVAL, ŽE JSEM SE V NĚM BĚHEM PÁR LET DOSTAL NA ÚROVEŇ REPUBLIKOVÝCH SOUTĚŽÍ. VE SVÝCH TŘINÁCTI LETECH JSEM OD HOROLEZENÍ UPUSTIL A ZAČAL SE VÍCE ZAJÍMAT NA SVALOVÝ ROZVOJ A LÁKALO MĚ ZJISTIT, ČEHO VŠECHO JE MOJE TĚLO SCHOPNÉ. ZAČAL JSEM POMALU CVIČIT S VLASTNÍ VÁHOU A ZÁROVEŇ ZAČAL SE SPORTOVNÍ GYMNASTIKOU. U GYMNASTIKY JSEM VYDRŽEL JEN KRÁTCE, ALE DALA MI SKVĚLÝ POHYBOVÝ ZÁKLAD DO DALŠÍHO SPORTU, KTERÝM BYL PARKOUR. KDYŽ JSEM ZAČÍNAL S PARKOUREM, TAK JSEM JIŽ SOUBĚŽNĚ S TÍM CHODIL CVIČIT DO FITKA. SICE MOC JSEM V TÉ DOBĚ NEROZUMNĚL PRINCIPŮM TRÉNINKŮ, PERIODIZACI,  SPRÁVNĚ VYVÁŽENÉ STRAVĚ, REGENERAČNÍM FAKTORŮM APOD. , ALE NESKUTEČNĚ MĚ BAVILO POZNÁVAT SCHOPNOSTI SVÉHO TĚLA A SVALOVÝ RŮST. ZAČAL JSEM SE TEDY VZDĚLÁVAT A VE SVÝCH OSMNÁCTI LETECH JSEM ABSOVOVAL TRENÉRSKÝ KURZ, DÍKY ČEMUŽ SE MI OTEVŘELI DVĚŘE K PRÁCI TRENÉRA (PARKOUR I FITNESS). V DNEŠNÍ DOBĚ AKTIVNĚ PŮSOBÍM JAKO PARKOUROVÝ TRENÉR PRO MLÁDEŽ VE SVÉ VLASTNÍ AKADEMII, KTERÁ ČÍTÁ VÍCE NEŽ 500 ČLENŮ ROČNĚ. DÁLE SE AKTIVNĚ VĚNUJI ON-LINE COACHINGU NA TOMTO WEBU A NA PORTÁLU DÁMESVALY, KDE SESTAVUJI TRÉNINKOVÉ A STRAVOVACÍ PLÁNY PRO SPORTOVCE A ZAČÍNAJÍCÍ CVIČENCE.

 

promena

 

TAKHLE VYPADALA moje proměna za dobu 3 let (OD 15 DO 18 LET). Nabral jsem kolem 20 kilo svalové hmoty a dosáhl postavy, o které jsem snil. TEĎ JE NA ČASE, ABYCH MÉ VĚDOMOSTI A ZKUŠENOSTI PŘEDAL VÁM!

CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT?

 

NATÁČÍM NA YOUTUBE!

AKTIVNĚ NATÁČÍM VIDEA O SPORTU A AKTIVNÍM ŽIVOTNÍM STYLU NA SVŮJ YOUTUBE KANÁL. NAJDETE TAM SPOUSTU TIPŮ KE STRAVĚ, NÁVODY NA SESTAVENÍ TRÉNINKU, FAKTY A STUDIE Z FITNESS A DALŠI ZAJÍMAVÝ OBSAH.

 

 

 

VLASTNÍM ZNAČKU SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ!

SE SVÝMI KOLEGY A DOBRÝMI KAMARÁDY VLASTNÍM SPORTOVNÍ ZNAČKU OBLEČENÍ STAYHERO. NAVRHUJEME A VYRÁBÍME VLASTNÍ SPORTOVNÍ OBLEČENÍ PRO SPORTOVCE Z ČESKA. VEŠKERÉ NAŠE OBLEČENÍ REALIZUJEME OD PRVNÍ NITĚ V ČESKU. POKUD VÁS NAŠE PRÁCE ZAJÍMÁ, MŮŽETE SE PODÍVAT NA NÁŠ E-SHOP.  

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení