O MNĚ

 

Jmenuji se Martin Kašiar 

a nabízím své služby v oblasti sportu a zdravého životního stylu

 

MOJE REFERENCE

Několikaleté zkušenosti v oblasti fitness a zdravé výživy

 Trenérský certifikát od roku 2018 

Desítka spokojených klientů každý měsíc

Finalista PREDATOR Challenge 2016 

Finalista MČR v silovém čtyřboji

Spolumajitel sportovního spolku SH Academy s více než 500ti členy

Spolumajitel parkour & workout haly SpaceTown Jihlava

 

 1_omne

 

MŮJ PŘÍBĚH

Sport mě fascinoval už od malička. Jako dítě jsem vyzkoušel spoustu sportů, dokud jsem neobjevil horolezení. Tenhle sport mě jako malého natolik fascinoval, že jsem se v něm během pár let dostal na úroveň republikových soutěží. Ve svých třinácti letech jsem od horolezení upustil a začal se více zajímat o svalový rozvoj a lákalo mě zjistit, čeho všeho je moje tělo schopné. Začal jsem pomalu cvičit s vlastní váhou a zároveň jsem začal se sportovní gymnastikou. U toho jsem vydržel jen krátce, ale dalo mi to skvělý pohybový základ do dalšího sportu, kterým byl Parkour. Když jsem s parkourem začínal, tak jsem již souběžně s tím chodil cvičit do fitka. Sice jsem v té době moc nerozuměl principům tréninku, periodizaci, správně a vyvážené stravě, regeneračním faktorům apod. Zkrátka mě bavilo poznávat schopnosti těla a svalový růst! Rychle jsem se začal vzdělávat a ve svých osmnácti letech jsem absolvoval trenérský kurz, díky čemuž se mi otevřely dveře v práci trenéra (Parkour a fitness). V dnešní době aktivně působím jako coach parkouru pro děti a mládež ve svém vlastní pakrourové akademii SH Academy z.s. , která čítá více než 500 aktivních členů ročně. Souběžně se naplno věnuji on-line coachingu na tomto webu, kde mi pod rukami prochází desítky klientů měsíčně. Práce s lidmi mě baví a naplňuje mě pocit, že dokážu někomu pomoct dosáhnout vysněné postavy!

 2_omne

NATÁČÍM NA YOUTUBE!

Kamera mi přirostla k ruce už v patnácti letech. Za tu dobu se moji tvorba několikrát změnila. Začínal jsem na gamingu, přešel na vlogy a nakonec jsem skončil u videí se sportovní tematikou a u edukativních videí o zdravé výživě. Na mém YouTube kanále vychází video pravidelné každou neděli, takže pokud chceš pravidelný přísun informací ze světa fitness, nezapomeň si u mě hodit odběr!

 3_omne 

JAK VYPADÁ MŮJ DEN

Svojí osobu dnes bych shrnul dvěma slovy - sportovec a milovník jídla! Že to nejde k sobě? Blbost..

Moje dny jsou dnes dost monotónní, ale jsem člověk, který miluje režim a disciplínu. Každý den trávím dopoledne 6 hodin v kanceláři, kde pracuji na rozvoji svých dvou firem a tvořím pro Vás jídelníčky a tréninkové plány. Odpoledne objíždím tréninky a užívám si práci s dětmi a puberťáky. Večery trávím v posilovně, což je nejspíš taková moje forma relaxace.  

 

Tohle jsem já, ale co ty? Teď je na čase psát tvůj příběh!

Zvedni zadek a pojď makat na své vysněné postavě pod mým vedením

Zpět do obchodu